Jak radzą sobie polskie ekipy w YaLLa Compass Spring 2024 Contenders?

Przez brak jakichkolwiek ruchów w tych jakże profesjonalno-podziemnych organizacjach, gdzie 90% fanpage’y już umarło, a pozostałe 10% ciągnie koniec z końcem na eX-Twitterze (bo wiecie, teraz to X HEHE) – jesteśmy zmuszeni wejść na troszkę wyższy poziom. Ale tak tylko o pół stopnia.

Oczywiście wyższy w przypadku turnieju i zespołów, ale nie wyników Polaków – klasyczny eurowpierdol musi być zaliczony (zaraz się o nim dowiecie trochę więcej).

Ale chwila, o czym my to… A no tak! O turnieju YaLLa Compass Spring 2024 Contenders w którym można było awansować do głównego turnieju online, a jeszcze w dalszej fazie na sam LAN YaLLa Compass 2024.  Wśród 16 pretendentów mamy dwie polskie ekipy. Jak zatem sobie radzą? No nie za dobrze.

9INE (podobno ten nowy ultra dobry skład, zaraz za ENCE) posiada bilans 0-2 i jest o krok od odpadnięcia. Z kolei Permitta jest w trochę lepszej sytuacji, bowiem wywalczyła bilans 1-1. Wciąż jednak przed nią długa droga by awansować. Obie ekipy  – jeśli faktycznie chcą przejść dalej – muszą mieć na swoim koncie aż trzy wygrane, a jak dobrze wiemy, dla polskiej drużyny jest to często granica nie do przeskoczenia. Do 7 marca powinniśmy znać wszystkich zwycięzców i frajerów, którzy awansowali lub odpadli. Zapewne za tydzień zapomnimy o tym turnieju, także tego, nie spodziewajcie się kolejnego newsa. Naprawdę. Na 99% go nie będzie. Trust me bro.

Źródło: HLTV


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.