genius identity news

Genius Identity odpada w ćwierćfinale Amator CUP

Genius Identity kończy swoją przygodę z Amator CUP na ćwierćfinale.

Genius Identity rozegrał kolejny mecz w turnieju Amator CUP. Tym razem było to spotkanie ćwierćfinałowe, a stawką był awans do półfinału.

Genius Identity w rezerwowym składzie

Organizacja od początku informowała, że do meczu przystąpi w rezerwowym składzie. Powodem tej decyzji, była chęć rozegrania spotkania jak najszybciej. Wszystkiemu winne były goniące terminy w innych turniejach, które skutecznie ograniczały możliwości czasowe zawodników GI.

Rezultat osiągnięty?

Drużyna Genius Identity rozegrała swój mecz ćwierćfinałowy na zespół Happy Pear. Mimo wyrównanej walki, nie udało jej się wygrać tego spotkania, które ostatecznie padło łupem popularnych Gruszek.

Wyniki ćwierćfinałowego spotkania Genius Identity w Amator CUP:

  • Genius Identity 14:16 Happy Pear (Train)
  • Genius Identity 11:16 Happy Pear (Mirage)

Żal do organizatorów

Mimo porażki, organizacja otwarcie mówi, że jest… zadowolona z takiego rezultatu. Jak możemy przeczytać w poście na fanpage’u Genius Identity, cały turniej był ponoć realizowany przez niekompetentne osoby, które w dodatku nie były w 100% zaangażowane we własne rozgrywki. Najbardziej kulał przepływ informacji, który był jednokierunkowy i w przypadku drużyn, ograniczał się do otrzymywania z góry ustalonych terminów. Te nie zawsze jednak pasowały i wprowadzały dodatkowe zamieszanie wśród składów. Dodatkowo, problem miała stanowić także weryfikacja zawodników, przez co w turnieju brały udział osoby, które nawet nie były w nim zapisane… Jeżeli faktycznie tak było, to trzeba przyznać, że wybrana nazwa turnieju, najwidoczniej nie była przypadkowa…

Źródło: Genius Identity


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.