GamerLegion Academy postanowiło pozbyć się Polaka ze składu

Okazuje się, że zmiany dotknęły nie tylko główny skład GamerLegion. Akademia także postanowiła zrobić porządki… A może raczej organizacja postanowiła zrobić porządki w akademii? Cholera to wie, który jest tam synem kogo. W każdym razie Polak, rodak – nestee, który jeszcze niedawno hasał po serwerach z tagiem GL (Get Life albo GamerLegion – co wolicie), już sobie z nim nie pobiega.

Właśnie zamieścił posta na twitterze (X) z którego wynika, że jak tylko znajdzie nowy zespół, to może pakować mandżur i… Udać się w kierunku, gdzie znajduje się jego nowa ekipa. Trzeba przyznać organizacji, że dba o swoich młodych zawodników (zgodnie z polską normą, zawodnik do 26 roku jest młody, ok?). Być może dzięki temu ruchowi, nestee w końcu rozwinie skrzydła. W sumie to już pora, bo powoli zaczyna wchodzić w swój prime time (nie, nie chodzi o ten serwis Amazona).

Oczywiście pomijamy fakt, że GamerLegion to niemiecka organizacja – nie jesteśmy jakimiś ksenofobami i nawet nie podejrzewamy, że ktoś w Rzeszy postanowił odstrzelić Polaka… No dobra, dziwnie to zabrzmiało, ale wiecie o co chodzi. Przecież jeden Polak jeszcze gra w głównym składzie… Jeszcze gra, prawda?

Źródło: nesteecs


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.