eyeagles e-sport

Eyeagles E-sport z otwartą rekrutacją

Eyeagles E-sport z otwartą rekrutacją do dywizji CS:GO.

Eyeagles E-sport prowadzi rekrutację do dywizji CS:GO. Potrwa ona jeszcze do 18 marca, więc każdy kto chce wziąć w niej udział, ma jeszcze czas żeby się zgłosić.

Warunki rekrutacji

Z racji wielu zapytań otrzymywanych na fanpage, Eyeagles postanowiło opublikować informacje na temat przebiegu samej rekrutacji. Tak więc przy wyborze kandydatów będą brane pod uwagę takie informacje jak:

  • Opis doświadczenia
  • Indywidualny poziom FACEIT
  • Godziny spędzone w grze

Minimalne wymagania

Organizacja uważa, że zawodnicy zgłaszający się na rekrutacje, muszą być pewni w 100% swoich umiejętności. Stąd też wprowadzone zostały minimalne wymagania, które prezentują się na chwilę obecną następująco:

  • FACEIT 7 lvl
  • 2500h w grze
  • Brak banów na platformach FACEIT, Steam, ESEA, Esportal, ESL.

System rekrutacji 

Rekrutacja będzie podzielona na trzy etapy, w których zobaczymy grające ze sobą miksy  pięcioosobowe. Będą one dobierane zgodnie z wybranymi przez kandydatów pozycjami oraz mapami. Zawodnicy będą oceniani przez komisję złożoną z trenerów oraz osób należących do organizacji.

Wymagania organizacji

Jak możemy przeczytać w poście na fanpage’u Eyeagles E-sport, organizacja oferuję graczom kompleksowe wsparcie medialne oraz niezbędne warunki do rozwoju.

Co to oznacza dokładnie? Eyeagles sponsoruje dla własnej dywizji: serwery treningowe, opłaty turniejowe, bootcampy w Warszawskim GH First oraz asygnowaną odzież drużynową.

W zamian wymaga od graczy sumienności w swoich obowiązkach oraz zaangażowania w budowanie drużyny.

Gdzie się zgłosić?

Zainteresowani mogą zgłaszać do się do pierwszego etapu rekrutacji poprze formularz Google, który znajdziecie chociażby na fanpage’u Eyeagles.

W razie jakichkolwiek pytań możecie skorzystać z maila organizacji.

Źródło: Eyeagles E-sport


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.