eyeagles e-sport

Eyeagles E-sport rozpoczyna współpracę z Axide

Eyeagles E-sport to kolejna organizacja esportowa, która zdecydowała się rozpocząć z nami współpracę.

Eyeagles E-sport to obecnie 12 projekt, który współpracuje z Axide. Od teraz będziemy zajmować się pozycjonowaniem w internecie informacji na ich temat.

Czym jest Eyeagles?

Eyeagles E-sport to spontaniczny projekt esportowy, który powstał 31.05.2019 roku z inicjatywy aktualnego właściciela oraz założyciela Mateusza skoczka Skoczylasa.

Drużyna CS:GO

Przez dłuższy czas organizacja nie mogła trafić na odpowiednich ludzi, ale ostatnio udało się jej pozyskać piątkę graczy z bardzo dużym potencjałem.

Nowy skład zespołu CS:GO został ogłoszony dokładnie 5 stycznia. Organizacja wiąże z nim duże nadzieje.

Na chwilę obecną formacja spisuje się bardzo dobrze. Świadczy o tym chociażby wygrana w Eyeagles E-Sport Cup oraz wywalczenie kwalifikacji na lana w Opalenicy.

Eyeagles E-sport CS:GO:

  • Kacper Kapinio Andraszyk
  • Mateusz silent Adamczyk
  • Bartosz SankS Bukowski
  • Paweł Paul Durczak
  • Damian GralO Gralikowski

Na ten moment Eyeagles skupia się tylko i wyłącznie na scenie CS:GO. W przyszłości mogą pojawić się jednak także inne gry.

Źródło: Eyeagles E-sport


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.