eyeagles e-sport

Eyeagles E-sport – Rekrutacja oraz nowy grafik

Eyeagles E-sport pozyskało nowego grafika oraz przechodzi do następnego etapu rekrutacji CS:GO.

Eyeagles E-sport przeszło do kolejnego etapu rekrutacji, która ma wyłonić nowy skład dywizji CS:GO. Pojawiła się także informacja o zmianie dotychczasowego grafika organizacji.

Kolejny etap rekrutacji

Niedawno na naszej stronie mogliście przeczytać o rozpoczęciu rekrutacji do dywizji CS:GO w Eyeagles E-sport.

Okazuje się, że nadszedł odpowiedni moment, żeby wspomniana rekrutacja mogła przejść do kolejnego etapu. Domyślnie ma on wyłonić nową piątkę graczy.

Wolne sloty

Na fanpage’u Eyeagles możecie przeczytać, że spośród 40 zgłoszeń, do kolejnego etapu przeszło tylko 22 graczy.

Do wymaganego progu osób na testach, brakuje więc jeszcze 18 zawodników. Zapisy trwają do 18 marca i jeżeli ktoś z was chciałby się załapać na wolne miejsce, to zachęcamy do zerknięcia na fanpage organizacji, w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Zmiany na stanowisku grafika

Dotychczas grafiki Eyeagles dostarczało Virtuals. Nic jednak nie może trwać wiecznie. Po dwumiesięcznej współpracy, podczas której udało się stworzyć projekt koszulek oraz odnowić wygląd fanpage’a organizacji, nadszedł moment aby przywitać nowego grafika.

Został nim – dobrze nam znany – KMF Design. Od tego momentu to właśnie KMF będzie tworzył kolejne prace graficzne, które będą pojawiały się w mediach społecznościowych należących do Orłów.

Źródło: Eyeagles E-sport


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.