exiled e-sports

Exiled E-sports zwycięzcą Extreme e-League

Exiled E-sports zostało mistrzem rozgrywek Extreme e-League.

W niedzielę 15 marca zakończyła się pierwsza edycja turnieju Extreme e-League. W finale turnieju zmierzyły się ekipy Exiled E-sports oraz NoX Gaming.

Wybór mapy

Osoby obecnie na transmisji, na pewno nie mogły narzekać na brak emocji. W finale widzowie obejrzeli pełny pojedynek BO3, w którym rozegrano odpowiednio: Overpassa (pick Nox Gaming), Inferno (pick Exiled E-sports) oraz Traina (mapa decydująca).

Overpass dla Exiled

Pierwsza mapa pomimo, iż była wyborem drużyny NoX, wpadła ostatecznie na konto ekipy Exiled. Wynik – 16:9.

W tym momencie można było obstawiać, że będzie to dość jednostronny pojedynek. Na szczęście tak się jednak nie stało.

Zwrot akcji

Na drugiej mapie sytuacja obróciła się o 180°. Tym razem – już na lokacji przeciwnika, zawodnikom NoX udało się wygrać. Podwyższyło to tylko temperaturę całego spotkania.

Exiled z piekła rodem

Na placu boju pozostała tylko trzecia mapa. Drużyna Exiled rozpoczęła po stronie antyterrorystów. Dzięki bardzo dobrze ułożonej grze, udało jej się wygrać pierwszą połowę 12:3.

Gdy doszło do zmiany stron, NoX Gaming obudziło się, lecz nie wystarczyło to aby wrócić do spotkania i mapa ostatecznie zakończyła się wynikiem 16:10 dla Exiled.

Podsumowanie zmagań

Dzięki rezultatowi 2:1 w mapach, zwycięzcą pierwszej edycji turnieju Extreme e-League został nasz partner – Exiled E-sports. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w następnych turniejach.

Źródło: Exiled E-sports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.