exiled e-sports

Exiled E-Sports podsumowuje 2019 rok

Exiled E-Sports podsumowało swoje działania w 2019 roku.

Exiled E-Sports postanowiło udostępnić na swoim fanpage’u listę najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w organizacji na przestrzeni 2019 roku.

Wzrost polubień na fanpage’u

Przez cały rok liczba polubień profilu Exiled stale rosła w górę. Magiczna bariera została przekroczona, gdy 3 czerwca na fanpage’u Exiled E-Sports wybiła liczba 300 polubień.

Od tego momentu organizacja praktycznie nie zatrzymywała się w pozyskiwaniu nowych fanów i już 1 grudnia przekroczyła próg pół tysiąca polubień na swojej stronie. Łącznie przez cały rok Exiled zdobyło dodatkowe 330 polubień i opublikowało 111 postów.

Przez organizacje przeszło 6 dywizji, które wygrały 37 meczy, rozegrały 13 turniejów i pozyskały 12 współprac.

Osiągnięcia Exiled E-Sports w 2019 roku:

  • 1. miejsce – Fox Cup League Edycja 1
  • 3. miejsce – Charytatywna Liga E-sportowa
  • 3-4. miejsce – Gampre CS:GO Challenge 5ON5 #48!
  • 3-4. miejsce – Gampre CS:GO Challenge 5ON5 #49!

Oprócz tych osiągnięć, dywizja brała udział także w Ultraseries, Rockets Cup i Kwalifikacjach do Superion Cup. W obecnej chwili, wciąż zmagają się w Kopernik League.

Źródło: Exiled E-Sports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.