erydan esports

Erydan Esports z turniejem świątecznym

Erydan Esports organizuje świąteczny turniej charytatywny CS:GO

Erydan Esports postanowiło zorganizować Świąteczny turniej charytatywny w grze CS:GO. Wszystkie pieniądze zebrane poprzez wpisowe do rozgrywek oraz w formie donate’ów z transmisji, mają zostać przekazane na cel charytatywny – który jeszcze nie został określony.

Dowolne wpisowe

Ciekawą nowością ma być wpisowe. Erydan Esports nie zamierza ustalać jego minimalnej wysokości! Chcesz wpłacić 1 lub 100 zł? Nie ma problemu. Nie chcesz płacić – trochę słabo, ale nadal możesz wziąć udział w zmaganiach. Podsumowując – to gracze zdecydują, ile pieniędzy zostanie przeznaczonych na szczytny cel.

Wpisowe można wpłacać w formie przelewu bankowego lub poprzez PayPal.

Zapisy do turnieju i daty

Zapisy do turnieju odbywają się poprzez formularz Google, który w pierwszej kolejności należy oczywiście wypełnić. Zapisywać można się od 6 do 13 grudnia. Pierwsze mecze zostaną rozegrane w dniach 13 – 27 grudnia, a półfinały i finały po 27.

Obecnie do turnieju zapisy się następujące drużyny:

Jakie nagrody?

Sam turniej ma być charytatywny, więc o większych nagrodach, drużyny biorące udział w zmaganiach mogą zapomnieć. Erydan Esports zdecydowało się jednak zaoferować dla najlepszego zespołu darmowy slot w ramach piątej edycji PNL.

Źródło: Erydan Esports


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.