dark slayers gg

DarkSlayers.gg odpada z turnieju od Venoxity Gaming

DarkSlayers.gg kończy swoją przygodę w turnieju od Venoxity Gaming.

DarkSlayers.gg rozegrało swoje ostatnie spotkanie w turnieju organizowanym przez Venoxity Gaming. Ich rywalem była ekipa Healthy Solvents. 

Przebieg meczu

Spotkanie było rozgrywane 14 lutego o godzinie 19:00 – oczywiście w systemie BO3. Zawodnicy DarkSlayers.gg wygrali obydwie mapy: Mirage wynikiem 16:3 oraz Dust 2 16:6.

Co dalej?

Zespół DarkSlayers.gg powinien przejść do dalszego etapu rozgrywek, jednak ostatecznie tak się nie stało. Powód? Drużyna została zdyskwalifikowana mimo wygranego meczu, ponieważ zdaniem administracji, zawodnicy zachowywali się niestosowne… Jakby tego było mało, gracze DarkSlayers byli podejrzewani o oszustwo.

VOD dla zainteresowanych

Mecz był transmitowany na platformie Twitch. Pozostawiamy wam do oceny, czy organizatorzy postąpili słusznie dyskwalifikując zawodników z turnieju.

Źródło: DarkSlayers.gg


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.