dark ravens news

Dark Ravens z awansem do fazy play-off STARLEAGUE

Zespół CS:GO Dark Ravens zapewnił sobie awans do fazy play-off STARLEAGUE.

Zespół CS:GO reprezentujący barwy organizacji Dark Ravens, zapewnił sobie awans do fazy play-off STARLEAGUE. Kruki wyszły z pierwszego miejsca w grupie B.

Skład Grupy B w STARLEAGUE:

Przebieg poprzednich spotkań

Zawodnicy Dark Ravens wygrali wszystkie trzy mecze w grupie, dzięki czemu meldują się w ćwierćfinale.

Pierwszy mecz przyszło im zagrać na Quazarr. Zakończył się on dość jednostronnym wynikiem 16:6.

Ich drugim rywalem byli przedstawiciele Insul Gaming, którzy postawili poprzeczkę o wiele wyżej. Mimo starań ze strony przeciwników, to Dark Ravens pozostało niepokonane i zakończyło mapę wynikiem 16:14.

Walka o pierwsze miejsce

Ostatni mecz decydował o tym, która drużyna wygra swoją grupę. Na tym etapie zmagań, pretendentów do zajęcia pierwszej lokaty było dwóch: Insul Gaming oraz Dark Ravens.

Ostatnim rywalem DR było Rebel Crew Academy, które Kruki pokonały wynikiem 16:8, zapewniając sobie tym samym awans z pierwszego miejsca w grupie B.

Faza play-off

W chwili obecnej jeszcze nie wiadomo, kiedy będą rozgrywane ćwierćfinały. Wiadomo za to, że mecze będą odbywały się w systemie BO3 – Best of Three.

Obecnie czekamy na informacje kto zostanie rywalem Dark Ravens w kolejnej fazie turnieju.

Źródło: Dark Ravens


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.