dark ravens news

Dark Ravens dołącza do grona naszych partnerów

Dark Ravens to kolejna organizacja esportowa, która zdecydowała się zaufać marce Axide.pl.

Do grona naszych partnerów dołączyła niedawno ekipa Dark Ravens, która w ostatnim czasie dość aktywnie działa w polskiej społeczności CS:GO oraz League of Legends. Obecnie posiada po jednej dywizji w tych grach.

Czym jest Dark Ravens?

Jak możemy przeczytać na ich fanpage’u, Dark Ravens to organizacja E-sportowa, która pomaga rozwinąć się innym drużynom. Udziela im także potrzebnego wsparcia, które ma ostatecznie przełożyć się na wejście danego zespołu na sam szczyt.

Plany na nadchodzące miesiące

Organizacja ta po ostatniej zmianie właściciela, odbudowuje swoją pozycję na scenie amatorskiego esportu. Zaczęła od formacji CS:GO, która obecnie bierze udział w kwalifikacjach do turnieju GameDot Rybnik oraz rozgrywkach Kopernik League.

Skład dywizji Dark Ravens CS:GO:

  • Mateusz Teddyboy Jabłonka
  • Rafał Rajko Kowal
  • Damian Siddice Bator
  • Beniamin Bolo Jędrusina
  • Igor Ixsio Kotlarski
  • Norbert Boogii Godlewski (stand-in)

W ostatnim czasie Dark Ravens próbuje także swoich sił na scenie League of Legends.

Jeżeli ciekawi was czy Kruki ostatecznie osiągną swoje zamierzone cele – to zapraszamy do czytania kolejnych newsów na ich temat – bądź też polajkowania ich fanpage’a.

Źródło: Dark Ravens


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.