Dark Knights

Dark Knights ze zmianami w składzie CS2

Dark Knights zaprezentował skład drużyny CS2, która bierze obecnie udział w rozgrywkach ARRMY Open.

Można powiedzieć, że w końcu Dark Knights opublikował swój oficjalny skład, który w najbliższym czasie będzie rozgrywał mecze w ramach kolejnego sezonu ligi ARRMY Open.

Życie, życie jest jak Dark Knights

Jednak historia tego, jak obecny line-up się uformował to… Niezły materiał na kolejne kilka odcinków Klanu – o ile scenarzysta już zaczął pić i właśnie przypomniał sobie o wszywce. Wiesławie Wszywce z którym mógł obalić kolejne pól litra na głowę.

Okazuje się bowiem, że Hakiszz jeszcze podczas rozgrywanego turnieju Spirits Cup, został przesunięty na ławkę rezerwową. Powodem miały być problemy techniczne zawodnika, które mocno utrudniały mu treningi oraz rozgrywanie spotkań wraz z resztą zespołu. W jego miejsce do składu powrócił MACHU, który po kilku tygodniach stand-inowania, trafił do podstawowego rosteru. Nie pytajcie dlaczego tak. Możliwe, że powodem była dobra postawa podczas zeszmacenia wygrania spotkania na pewną drużynę, której nazwa zaczyna się na literę H, a kończy na literę evind (zbieżność ze znanymi wam nazwami jest przypadkowa).

Już było dobrze

W tym momencie, do głosu zaczęły dochodzić klasyczne demony polskich drużyn, czego efektem było pożegnanie się DK z dotychczas podstawowym graczem, jakim był Bartek K3RQ Ludwinek. W jego miejsce trzeba było znaleźć kogoś na szybko, bo ARRMY było tuż za rogiem, więc ostatecznie padło na… Hakiszza, który uporał się już z problemami natury technicznej.

Nie jest to jednak koniec tej historii, ponieważ w międzyczasie Hakiszz… Znalazł sobie nowy team, więc w Dark Knights występuję jako stand-in…

Także jak widzicie, niezłe kongo mają chłopaki w tym Dark Knights, ale zobaczymy jak ostatecznie przełoży się to na występy w ARRMY Open. Pierwszy mecz sezonu zakończył się klasycznym wpierdolem walkowerem, którego chyba nikt się nie spodziewał. No cóż, takie uroki lig otwartych, że czasami nawet DK dostaje darmowe punkty (w przeciwieństwie do polskiej reprezentacji w gałę piłce nożnej).

Obecny nówka sztuka vintage odświeżony skład Dark Knights CS2:

  • Jakub Kubi Godzieba
  • Grzegorz Lukakooo Lukaszek
  • Marcel Muody Wujda
  • Kacper MACHU Wójcik
  • Kuba Hakiszz Haratyk (stand-in)

Źródło: Dark Knights


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.