Constant Esport informuje o jakże ważnym powrocie CEO do pisania postów i żegna zawodnika CS:GO

Constant Esport wie jak zaśmiecać własne social media. Najpierw informacja o CEO powracającym do walki o literacką nagrodę Nobla w kategorii Social Media, a potem notka o pożegnaniu zawodnika.

Constant Esport w poniedziałkowym poście, zaprezentowało fanom aż dwie informacje. W pierwszych linijkach postu możemy więc przeczytać, że przez ostatni okres, posty na fb pisał CEO zastępczy, tylko…. Kto pytał??!

Przecież i tak jeśli nie poświęcimy 30 sekund z życia na odnalezienie tej osoby, to każdemu to zwisa kto pisze lub pisał te posty. I tak wszystko jest wrzucane zgodnie z szablonem utworzonym w 2018 roku przez Team Copy&Paste z USA czy tam innej Kambodży.

Drugą informacją jest pożegnanie się z byłym zawodnikiem dywizji CS:GO, którym jest czy tam był Tobiasz Kuprycz Jasiński. Poniżej prezentujemy pozostałych czterech, aktualnych zawodników (pod warunkiem, że przypięty post był edytowany przez ostatni rok), którzy zmuszeni są szukać nowego kompana do gry.

Obecny skład Constant Esport CS:GO:

  • Jakub ŁYSY Nowak
  • Julian Hulio Szostek
  • Dawid Nrage Pawluczyk
  • Marcel Marthiall Nowak

Źródło: Constant Esport


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.