Ciąg dalszy frajerzenia się przez 9INE?

9INE po ostatnio ogłoszonych zmianach, rozgrywa swoje spotkania na zmianę z Sobolem oraz snatchiem/SaMeyem. Co się zdążyło zmienić od ostatniego ogłoszenia? No cóż, Polacy odpadli z bilansem 0-3 z YaLLa Compass Spring 2024 Contenders oraz przegrali pierwsze spotkanie w ESL Challenger League. Można więc powiedzieć, że dzień jak co dzień na polskiej scenie.

Mimo awansu do drugiego dnia IEM Dallas 2024 Europe Open Qualifier 1 – zdążyli już spaść z rowerka, przegrywając na nikomu raczej nieznany rosyjski zespół ILIN w siódmej rundzie. W drugich Open Qualach odpadli już pierwszego dnia w szóstej rundzie na Ukrainskie Passion UA.

Oprócz tego, zawodnicy Dziewiątek prowadzą jeszcze zacięty bój w European Pro League Season 14, gdzie w grupie A posiadają bilans 1-1 i walczą o być albo nie być w fazie play-off w tym jakże zacnym turnieju (rangi tier 20 czy kij wie jak ten poziom się zapisuje).

Można tłumaczyć ich, że nie mają jeszcze stałej piątki i nie trenują, ale nie oszukujmy się – jeśli zawodnicy na tym poziomie, nie są w stanie wygrać nawet na zespoły obijające się o Top 100 HLTV, to ciężko myśleć o świetlanej przyszłości tej drużyny i np. występie na jakimś nadchodzącym majorze. Chyba, że Ciechocinek w końcu zorganizuje własnego, wtedy to może mieć sens.

No cóż, bądźmy dobrej myśli (przynajmniej WY, bo ja już jej nie mam – powiedział fan nietzscheanizmu) i miejmy nadzieję, że 9INE jeszcze coś pokażę (byle nie penesa).

Źródło: 9INE


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.