Byli iluzjoniści w AVEZ Esports

Taka bardzo mała organizacja: AVEZ Esports – pewnie jej nawet nie kojarzycie, postanowiła dać szansę byłemu zespołowi Illusion Esports.

Jeśli ktoś myślał, ze ex-Illusion Esports będzie długo poszukiwało nowego domu to… To w sumie nie wiemy co, ale raczej nie zna się za dobrze na polskiej scenie Counter Strike 2. My w sumie też się nie znamy, ale możemy udawać już po czasie, że jesteśmy mądrzy i nie inwestujemy pieniędzy w cryptodolary. Nieważne, istotne jest to, że do popularnych ośmiorniczek zamawianych w restauracji Sowa i Przyjaciele, dołączyła była ekipa magików (ale nie tych od skoków na skoczni o punkcie konstrukcyjnym K9 piętro).

Nowy skład dywizji AVEZ Esports CS2:

  • Miłosz AntyVirus Konieczka
  • Paweł Yamii Psota
  • Przemysław przemeklovel Strzykała
  • Adrian SpavaQ Stojek
  • Miłosz smooho Tołoczko

PS. AVEZ jak zwykle postanowiło dać dupy z publikacją składu w postaci tekstowej. Prawie nas mieli, ale przypomnieliśmy sobie, że przecież wcześniej pisaliśmy już newsa o Illusion, więc mogliśmy go skopiować! Dzięki temu zabiegowi, zaoszczędziliśmy całe 2 minuty z naszego cennego życia, które mogliśmy przeznaczyć na scrollowanie instagrama podczas posiedzenia na tronie. Tyle wygrać!

Źródło: AVEZ Esports


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.