Battlefield V – przedstawienie gry przed premierą

Battlefield V – kilka informacji przed premierą!

20 listopada 2018 roku będzie miała miejsce premiera kolejnej części słynnej gry z serii Battlefield, która zostanie nazwana Battefield V!

Tytuł tradycyjnie zostanie wypuszczony na takich platformach jak: PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Znowu na froncie

W najnowszej odsłonie wracamy do korzeni – co to oznacza? Ponownie zawitamy na fronty II wojny światowej. Nowa odsłona zaoferuje nam całkiem sporo nowych opcji w rozgrywce. Jedną z głównych zmian podczas gry będzie system strzelania, który zostanie przeprojektowany od podstaw.

Zmiany w mechanice

W starszych odsłonach Battlefield można było leczyć się poprzez samo leżenie przy apteczce. W nowej odsłonie zmieni się to całkowicie, gdyż każda akcja będzie powiązana z konkretną animacją – nawet leczenie z apteczek. Ten sam system będzie zastosowany także w przypadku amunicji.

Nie tylko multi

Oprócz samego trybu multiplayer, firma DICE przygotuje dla nas również misje do rozegrania w systemie kooperacji, a w dodatku kampanię fabularną w postaci opowieści, czyli epizodów przedstawiających różnych bohaterów, jak w Battefield 1.

Kasa nie jest najważniejsza

Twórcy gry rezygnują z płatnych map, czyli nowe lokacje otrzymamy po premierze zupełnie za darmo. Battlefield V zaoferuje nam sporo customizacji wizualnej.

Źródło: Eurogamer.pl


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy Was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy Was także do obserwowania nas na Facebooku.