arion esports news

Arion Esports żegna się z turniejem Flame League i prezentuje nowego zawodnika oraz komentatora

Arion Esports z wynikami spotkań grupowych podczas Flame League oraz z nowym graczem i komentatorem.

Arion Esports około tydzień temu poinformował swoich fanów o udziale we Flame League. Pojedynki fazy grupowej właśnie dobiegły końca, czy zespołowi udało się awansować do fazy play-off?

Arion Esports próbował

Pierwszy mecz okazał się bardzo zacięty. Po wyrównanej walce, Arion Esports nie zdołał pokonać New Bad i przegrał ten pojedynek.

Następnie reprezentanci Arion rozegrali kolejne spotkanie – tym razem z akademią Husarion. Ostatecznie udało im się je wygrać. W ten sposób, organizacja wciąż mogła walczyć o być albo nie być we wspomnianym turnieju.

Bolesna porażka i prezentacja nowego zawodnika

W decydującym starciu, zawodnicy zmierzyli się z zespołem Hunter Dog E-Sport. Nie był to jednak zbyt udany mecz. Arion Esports przegrał go wynikiem 16:4 i pożegnał się z turniejem na etapie fazy grupowej.

Porażka ta spowodowała także jedną zmianę w składzie. W szeregi organizacji wstąpił Paciak, który już wcześniej miał przyjemność reprezentować barwy organizacji.

Wyniki meczy Arion Esports w fazie grupowej Flame League:

  • Arion Esports 14:16 New Bad
  • Arion Esports 16:4 Husarion Academy
  • Arion Esports 4:16 Hunter Dog E-Sport

Nowy komentator w Arion

Wyniki wynikami, ale nie tylko tym żyje organizacja. Do Arion Esports dołączył także nowy komentator – Filip CrazyBoar Dikmajer, którego komentarz, będziecie mogli usłyszeć na oficjalnym Twitchowym kanale organizacji.

Źródło: Arion Esports


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.