agares organisation news

Agares Organisation Black wygrywa Virgo Cup

Agares Organisation Black triumfuje w rozgrywkach Virgo Cup.

Agares Organisation Black po cichu – bez żadnych zapowiedzi dla swoich fanów o udziale w nowych zmaganiach, rozegrał turniej Virgo Cup.

Agares Organisation w fazie grupowej

W rozlosowanej grupie, Demony zmierzyły się z District Clan, Yummy oraz GalaxyRiders. Pewnie zakończyli ten etap rozgrywek, wygrywając każde spotkanie i awansując do fazy play-off z pierwszego miejsca  – mając na koncie dziewięć punktów.

Gładko i w fazie play-off?

W półfinale zawodnicy Agares Organisation Black zmierzyli się z zespołem Husarion. Pierwszą mapę Demony wygrały wynikiem 16:4, a następna padła ich łupem poprzez walkower, dzięki czemu zapewnili sobie awans do finału rozgrywek.

Mecz pełen wrażeń

Agares było już o krok od triumfu w Virgo Cup. Zapowiadało się zatem emocjonujące starcie… Które ostatecznie nie doszło do skutku. Finał – tak samo jak druga mapa półfinału, trafił na konto Agares Organisation Black poprzez walkower. Taki obrót spraw, na pewno cieszy samą organizację, która niskim nakładem sił, zgarnia zwycięstwo w Virgo Cup.

Agares Organisation Black CS:GO:

  • Wiktor Sztanki Stankowski
  • Bartek Igła Ignaczuk
  • Maks dpj Berstling
  • Jakub Rychu Ryszkowski
  • Damian Damciok Rybarczyk

Źródło: Agares Organisation


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.