Ace FiVe podsumowuje ostatnie zmagania trzech dywziji

Ace FiVe zaprezentowało podsumowanie ostatnich wydarzeń w organizacji. Ace FiVe EU zakończyło sezon ESEA Main na 33. miejscu. Zespołowi nie udało się jednak awansować przez fazę play-off do wyżej ligi. Ze składem pożegnał się również zawodnik Acazzo, a w jego miejsce testowany jest już nowy gracz.

Ace FiVe Yellow uplasowało się na 24. miejscu ESEA Intermediate. Udało się zawodnikom awansować do wyższej ligi czyli Main. W ten sposób od 41 sezonu, będzie można już ich tam obserwować. Teraz dywizja przygotowuje się na finałowe starcie w Dreamed UP Cup 6.

Jeśli chodzi o akademię, tutaj jest mniej szczęśliwych informacji. W decydującej fazie ESEA Open, zespół pożegnał jednego gracza. Przez to organizacja nie mogła dokończyć tych rozgrywek, podobnie jak Galaxy Cup. Gracze akademii rozegrali również mecz o trzecie miejsce w Dreamed UP Cup, który ostatecznie przegrali, plasując się tuż za pudłem.

Źródło: Ace FiVe


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.